www.knoll.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Mocowanie ścienne do telewizorów LCD/LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Mocowanie ścienne do telewizorów LCD/LED


Mocowanie ścienne do telewizorów LCD/LED
Z przyjemnością prezentujemy najnowsze mocowanie ścienne Vivanco do największych, płaskich telewizorów LCD/LED. Uchwyt do TV Vivanco w wersji MA 8050 (33395) stworzono z myślą o wymagających odbiorcach, którzy od produktów tego typu oczekują nie tylko maksymalnej swobody w regulacji zawieszonego na ścianie telewizora, ale także wysokiej estetyki wykonania. Wszystkie te cechy łączy uniwersalny uchwyt telewizyjny MA8050.

W pierwszej kolejności należy wyróżnić uniwersalną konstrukcję uchwytu, która dzięki otworom montażowym w standardzie VESA (maksymalnie 800 x 400 mm) pozwala na montaż praktycznie każdego dostępnego w sprzedaży telewizora z ekranem o przekątnej od 46 do 80 cali. Solidna, stalowa konstrukcja o wysokiej odporności na odkształcenia, zapewnia udźwig do 50 kg i tym samym gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla montowanych telewizorów (bezpieczny uchwyt TV). 

Dzięki regulowanej konstrukcji mocowanie TV Vivanco MA 8050 pozwala na swobodną regulacją kąta obrotu, pochylenia oraz odległości ekranu od powierzchni ściany (podwójne ramię). To właśnie dzięki tej właściwości użytkowej możemy optymalnie dopasować ekran telewizora do wysokości, kierunku oraz odległości naszego wzorku. Warto także wspomnieć o estetycznym tytanowym wykończeniu (bardzo dobrze pasuje do nowoczesnych wnętrz) oraz o systemie zarządzania kablami połączeniowymi.