www.knoll.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyt z pełną regulacją do monitora

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt z pełną regulacją do monitora


Uchwyt z pełną regulacją do monitora
Poszukujesz funkcjonalnego uchwytu, który pozwoli na bezpieczny montaż monitora na ścianie? Jeśli tak, to firma Vivanco przygotowała rozwiązanie, które z całą pewnością sprosta Twoim wymaganiom. Jest nim uniwersalny uchwyt ścienny do monitora MA2615 30669, który dzięki dwuramiennej konstrukcji zapewnia maksymalną swobodę w regulacji montowanego na ścianie monitora.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy odpowiednio dopasować ekran monitora, zarówno do kierunku, jak i wysokości naszego wzroku.

Uniwersalny uchwyt do monitora MA 2615 30669 umożliwia regulację kąta obrotu (+/- 90°), pochylenia (+/- 13.8°) oraz odległości montowanego monitora od ściany w zakresie od 75 mm do 330 mm. Kolejną zaletą użytkową uchwytu MA 2615 TITAN 2 jest jego wyjątkowo estetyczne wykończenie, które pasuje do każdego wnętrza. Łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu monitora zapewniają otwory montażowe w standardzie VESA (maksymalnie 100 x 100 mm). Dzięki tej właściwości użytkowej uchwyt ścienny MA2615 TITAN2 pasuje do większości monitorów z ekranami o przekątnej od 10 do 26 cali (25 – 66 cm). Solidna konstrukcja uchwytu zapewnia udźwig do 15 kg. Warto także wyróżnić użyteczny system maskowania kabli połączeniowych.