www.knoll.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Profesjonalny uchwyt ścienny do monitora

Strona główna  »  Artykuły  »  Profesjonalny uchwyt ścienny do monitora


Profesjonalny uchwyt ścienny do monitora
Estetycznie i solidnie wykonany uchwyt regulowany do monitora lub małego telewizora z serii MT2615 TITAN 2 firmy Vivanco to wysokiej klasy produkt, który pasuje do ekranów różnych producentów. Współpraca z dowolnym ekranem o wymiarach od 10 do 26 cali jest możliwa dzięki uniwersalnemu rozstawowi otworów na śruby montażowe (maksymalnie VESA 100x100), który zapewnia łatwe dopasowanie uchwytu do konkretnego modelu telewizora lub monitora.

Konstrukcja uchwytu MT2615 TITAN 2 została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu bez problemu znosi obciążenie na poziomie 15 kg. Istotną cechą użytkową omawianego produktu jest płaska konstrukcja, która zapewnia bardzo małą odległość od ściany, wynoszącą zaledwie 40 mm. Opcja regulacji kąta pochylenia zamontowanego ekranu w zakresie 20 stopni, pozwala na jego odpowiednie dopasowanie do potrzeb użytkownika.

Kolejną zaletą omawianego produktu jest wbudowana poziomica, ułatwiającą montaż uchwytu na ścianie. W celu zapewniania optymalnego poziomu bezpieczeństwa dla montowanego monitora lub telewizora, uchwyt ścienny z regulacją pochylenia wyposażono w specjalny mechanizm blokująco/zwalniający Click Lock.